Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi csiphetett ossze az agyban?...

Mi csiphetett ossze az agyban? (kepekkel)

Figyelt kérdés

Mar a masodik hetvege zsinorban, hogy amikor a baratomnal alszom es csipesekkel tavozok hetfo reggel. Az elso alkalommal o semmilyen csipest nem talalt magan,pedig hetkozben is ebben az agyban alszik, ezert eloszor valamilyen allergiara gyanakodtam. De tegnap mar rajta is volt egy csipes(ugy, hogy ezen a heten masodjara aludt csak otthon) , rajtam pedig pontosan 15 darab.Regebben haromszor is volt naluk agyi poloska irtas, de nem hiszem, hogy az jott volna vissza, mert a lakotarsanal is minden esetben elojott az agyi poloska, o pedig extra erzekeny rajuk, oriasi piros foltokat hagy maga utan. + gondolom akkor a baratomat is tobb, mint egyszer csipte volna meg mellettem. A bolhat is ezert zarnam ki. Talan valami pok lehet?


[link] - ezek az en csipeseim, foleg a vallamat, a karomat, a combomat es a labszaramat csipkedtek, pedig nem csak az log ki a ruha alol, mert meztelenul aludtam

[link] - ez pedig a baratome a hatan, mivel o nem vakarta ezert masnapra elmult neki, es az ove nem is viszketett.

Mi lehet ez? Mivel vedekezzunk ellene? Raiddel mar befujtunk az agy ala.



2018. nov. 24. 11:15
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:

1. [link]

2. Használd az agyadat is ne csak az ágyadat! Google csípés ágy.

2018. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves elso! Nyilvan hasznalom azt is, a poloskara is gondoltam, csak furcsanak talaltam hogy eddig akarhanyszor poloska volt a lakasban mindenki agyaba kerult, most pedig meg a mellettem fekvo embert sem csipi meg (max egyszer)
2018. nov. 24. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig lehet hogy bolha. Exeméknél volt ilyen hogy engem agyon csípet a bolha volt pasimon meg egy csípés sem volt. Az insecticide 2000 kitakarította őket rendesen. Az jó minden rovarra.
2018. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az àgyi poloska nem szereti a férfiakat, ritkán csípi meg őket..
2018. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!