Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alkoholiz...

Mi a véleményetek az alkoholizmusról?

Figyelt kérdés
Az őszinte vélekedésetekre lennék kíváncsi, jöhet hideg-meleg.

2018. nov. 25. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

jöhet hideg-meleg?


mit jelent a meleg?

"Hasznos tevékenység, oldja a gátlásokat, megoldásokat ad a napi problémákra. Gyorsítja az anyagcserét, időnként hozzájárul a munkavégzés hangulatához, illetve a különböző italokat váltogatva igazi ínyencségekhez juthatunk vele"

2018. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Betegség, mint a többi. Milyen hideg-meleg véleményeket vársz? Miért? Neked mi a véleményed az influenzáról? :-O
2018. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyetlen alkoholistát sem ítélek el, a lehető legnagyobb megértés amit érzek irántuk, nem mindegy miért iszik valaki.

Én sose fogom magamról azt mondani, hogy alkoholista vagyok, viszont elismerem, hogy függő. Lelki függő. Nem remegek, nem érzem rosszul magam ha nem ittam. Többször próbáltam leszokni, keményen elhatározni, hogy csak 1 hónapig ne. 10 napig bírtam. A 8-9-10. napon az játszódott le a fejemben, hogy miért ne igyak ha évek óta ez minden örömöm? Miért ne igyak ha szeretem, és addig sincs stressz meg az összes gond a fejemben és nem unatkozom?

Töményet nem csak sört szoktam inni, heti átlag 5 litert max. Ahhoz, hogy teljesen leszokjak fogalmam sincs mi kell de kiegyezem azzal ha heti 2.5-3ra csökken a literszám.

2018. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, plána a 3-asnak, örülök hogy a saját példádat osztottad meg. A hideget-meleget arra értettem, hogy az az ember, aki mondjuk ténylegesen alkoholista valószínűleg nem fogja azt mondani hogy az ivás milyen szörnyű dolog.
2018. nov. 26. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem itélem el az alkoholistákat. Nekem is voltak eléggé tömény alkoholos időszakaim.
2018. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az alkoholizmus betegség ezért kellene szigorúbb törvényi szabályozás. Aki pátyolgatná őket hogy jajjj szegények azokat beültetném apám mellé 24.-ben.
2018. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"24.-ben."

Huszonnegyedik micsodában?

2018. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
24 órában. Az elején röhögnél mikor még csak hülyeséget beszél.
2018. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!