Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a vádlimban izomláz, vagy trombózis van?

Figyelt kérdés
Tegnap óta erős izomlázszerű fájdalmam van a bal vádlimban. A jobb vádlimban nincs, csak a két combomban van még izomláz. Sokat lépcsőztem tegnap, de nem hiszem, hogy ettől ennyire erős izomlázam lehet. Ha pár napon belül nem enyhül akkor elmegyek orvoshoz, de azért félek. Sajnos pont vidéken vagyok 300km-re a háziorvosomtól.

2018. nov. 27. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Izomláz általában mindkét lábban jelentkezik, mivel nagy valószínűséggel mindkét lábaddal ugyanannyit léptél. Trombózisnál úgy tudom, hogy meg is dagad a láb.
2018. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem dagadt, csak nagyon izomlázam van, főleg akkor fáj ha terhelem a lábamat. Hátul a combjaimban is eléggé izomláz van, de a másik vádlimban nem érzek fájdalmat, tegnap bizsergett egy kicsit az erőltetéstől, de már elmúlt. Várok még, ha nem múlik haza utazok az orvosomhoz :/
2018. nov. 27. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
A lábfejed elöl feszítsd magad felé. A trombózisnál eléggé fáj ilyenkor hátul a vádli.
2018. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tivopapesz válasza:
A vádli illetve a combhajlító ha fáj húzódik az egyik lábon akkor baj van. Bedagad, feszül pirosas színű és meleg akkor irány a sürgősségi mert trombozis veszély van. Ott az UH majd kimutatja, hogy valóban az-e?
2018. dec. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!