Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek a vitaminok egyben nem...

Ezek a vitaminok egyben nem lehetnek károsak, esetleg túl nagy dózis?

Figyelt kérdés

Reggel:

(Evés után): Magnézium tabletta,

D3 Vitamin (3000 NE),

Reggeli Laktív (c vitaminnal) kapszula


Ebéd után a kora délutáni órákban általában iszom egy fehérje turmixot (Biotech IZO White) mert kemény fizikai munkát végzek és semmi időm, evésre ivásra, így ez életem részévé vált “uzsiként”.


Ha végeztem és végre haza értem jöhet a vacsora, majd macskagyökér tea - grapefuit csepp kombó, hogy nyugalmasan el tudjak aludni.


Majd este:

(Lefekvés előtt):

Cink tabletta (28 mg)

B vitamin haj kapszula (ezt a hajnövekedésre ajánlották, nagyon szuper)

Esti laktív kapszula


És ennyi, reggel újra minden.

A reggeli, esti vitaminokat (a hajkalszulán és a cinken kívül) most iktattam be az életembe + a grapefruit cseppeket.


Ezek így kifejtik a hatásukat egyben, naponta?


Előre is köszi a hozzáértőknek.


21/L


2018. nov. 28. 23:25
 1/5 A kérdező kommentje:
*kapszulán
2018. nov. 28. 23:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs átfedés a vitaminokban, jónak tűnik...

Vas van valamelyik cuccban?

A D-vitamint néha szüneteltetném a magas dózis miatt.

2018. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is furcsáltam a vásárláskor, hogy 3000 NE van ráírva, tudtommal 1000 NE az általános napi adag, de olvastam, hogy a Magnézium és a D vitamin jól működnek együtt, így nem gond, ha mellette kicsit több a D. Köszönöm Szépen a választ !
2018. nov. 28. 23:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Vas nincsen egyikben sem.
2018. nov. 28. 23:52
 5/5 anonim ***** válasza:
D vitaminból nyugodtan mehet több, pláne ha nehéz fizikai munkázol, én napi 2x4000 NE-t szedek. Nem kell bedőlni ilyen baromságoknak hogy "túladagolás", mikor 1 éves kor felett napi 2000 egység az ajánlott, akkor hogy lenne már elég egy felnőttnek napi 1000 NE...?
2018. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!