Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy készül a fültágító? És...

Hogy készül a fültágító? És ha kiveszik, akkor visszahúzódik a bőr, vagy úgymarad?

Figyelt kérdés
Hogy csinálják meg? Egyáltalán ki lehet venni?
2007. dec. 3. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Fokoatosa tágták, a idig eggyel agyobb ékszert egy kúp alakú eszközzel húzzák bele (ez fájhat). Ki lehet venni, a bőr össze is megx, de nagy lyuknál nem forr össze, mindig szét lehet húzni. De nem nagyon látszik.
2007. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
viszont azt érdemes tudni, hogy ha 10 max 15 ig tágítod visszahúzódik (szinte) maximálisan viszont ha 20-25- X ig felviszed akkor már csak kórház és varrják össze. barátomnak 26osról most lett 22esre lehozva mert kicsit nagynak találtam:P nekem most készül a 10es és elárulom tényleg kicsit fáj.. létezik olyan módszer is, amikor felvágják a fülecskédnél kicsit gyorsabban érheted el viszont sztem a fokozatos jobb.. (hosszútávon)
2009. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én magamnak csináltam.Sima fülbevaló lyukból indultam, egyre nagyobb és nagyobb tágítókat tettem bele eleinte igen gyorsan tágítottam és nagyon fájt is.

Most 2,2 cmes.

Ki lehet venni az összenövés/összehúzódás egyéntől és mérettől függő(Tágító mérettől)

2009. márc. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Én 8 mm-ig tágítottam, aztán kiszedtem és gyönyörűen összenőtt.

Kábé 1-1,5 hónap alatt annyira, hogy úgy néz ki, mintha semmit nem csináltam volna vele.

habár amikor épp zsugorodás alatt volt, elég undorító volt, mert ahogy szűkült össze, a kinyúlt bőr rojtosodott.

szal fúj :D

2009. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

hát, semmi újat nem tudok mondani,amit az előttem levők leirtak. nekem 16os van, félév alatt.

nem mondom,hogy nem fájt, mert elösször,amikor ilyen 3mmvolt már, akkor hirtelen tágítottam 5mmre, és akkor tényleg nagyonfájt, meg csúnya volt. deaztán már szinte nem is éreztem. ha kiveszem akkor persze, nagyobb a lyuk, mint egy normális méretű. énis úgytudom,hogy ilyen 10-15nél visszaforr eredeti méretre.. dehát ahhoz persze idő kell. legjobb barátnőmnek 3 hónapig volt kivéve a tágesz [14es volt a füle] és kb 1mmt ha összement . én elösször köldök pcvel kezdtem, tollbetét, minden szar xd aztán kaptam kölcsönbe [link] ilyesmit. aztán márúristen :D nemisemlékszemhogy lett ekkora. ma reggel sikerült belerakni a zöldszilikon 16os tágeszt. annyiraszép *.*

2009. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
istenem miért is ne lehetne kivenni ? nekem régen 26mm volt aztán begyullad, kivettem 2-3 honapra összement 8mm-re. aztán most 40mm a fülem :D soha nem fog összehúzódni még 20mm ig se. a bal fülem most kezdem negyedjére, elég könnyen tágul már. most 20mm zöld szilikon nyiladozik benne :D délelőtt megmég 13mm volt. vagy inkább 15.
2010. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
51%

nekem most 10esvan és nekem nemfájt de tesó is tágítja ám max 18 ig visszamegy

felette NEEEMM :O de 40 ig tágiccsad én tollal tágítottam XDD átb*asztam rajtaaa :$

2011. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
52%
én olyan 4esig egy műanyagecsetet feldaraboltam, és azzal csináltam, aztán fültisztító pálcikákkal kitoltam 12mmesre és most is akkora és imádom:D az egész megvolt 1 holnap alatt ugy hogy mindig szépen hagytam begyógyulni és nem volt bedagadva, és nem is fájt egyáltalán.
2011. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!