Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen lehet szívrohamom?

16 évesen lehet szívrohamom?

Figyelt kérdés

Ezeket azóta észlelem mióta bővebben olvastam róla.

Légszomjam szokott lenni(inkább akkor, ha a számon akarok levegőt venni), mellkasi fàjdalmam(változó helyeken, éles szúró, 2-3 perc a leghosszabb idő ameddig tart) is szokott lenni meg erős szívdobogás érzésem is.

Nagyom ráparáztam az elmúlt 1 hónapban, hogy szívrohamba fogok meghalni.



2018. dec. 7. 21:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2018. dec. 7. 21:28
 2/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Inkább gondolnék pánikrohamra. Ennyi idősen én is azt hittem, hogy ez szívroham.
2018. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Naponta többször?
2018. dec. 7. 21:33
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Én is pánikrohamra tippelnék. A szívrohamnál a végtagok is zsibbadnak, furcsán bizsereg hol itt, hol ott valami.


Javaslom, próbáld ki a CBD olajat. Ez egy kannabisz-kivonat, de mielőtt valaki nekiállna sipákolni, hogy úristen kábítószer, a CBD nem az. Teljesen legális, nincs pszichoaktív hatása, lehet rendelni netről is, de ha Pesten bemész a Mammutba, ott is vehetsz. Napi 2-3 csepp pár hét alatt rendbeteszi a kis lelkedet, nem fogsz úgy szorongani, nem fogsz feleslegesen aggódni. Ezen túl is van egy halom kiváló élettani hatása, gyulladáscsökkentéstől alvászavar helyretételén át csomó dologra jó, ennek olvass utána.


Itt egy kis háttéranyag:

[link]

2018. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen ez inkább pánikroham... Ha szívroham lenne, a 2.-3. körül már belehaltál volna...

Egyébként lehet csak elenyésző a valószínűsége

2018. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Pánik rohamnál is tud zsibbadni a végtag, úgyhogy ne ijedj meg, ha tapasztalsz ilyet is. De te is elmehetsz kardiológiára, hogy biztosan nyugodt lehess.
2018. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ráadásul "nem kötelező" bármilyen tünet is egy szívrohamnál, sem a légszomj, sem a kar- vagy vállfájdalom, semmi. Sokan kihordják lábon, és csak egy későbbi vizsgálat során derül ki, hogy infarktusuk volt régebben.


Én egyébként simán hipochondriára tippelnék, mivel írta a kérdező, hogy azóta vannak a tünetek, mióta olvasott róla.

2018. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el szerintem a háziorvosodhoz! Nem sokára karácsony, és akkor nehézkes lesz dokihoz menni. A házidokik rendelőjében is szokott lenni EKG. Megcsinálják, és te pedig megnyugszol, hogy nincs baj. Lehet csak a pulzusod ugrál ki olyankor amikor ezt érzed.
2018. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet, de akkor nem lennél jobban utána sem, illetve ennyi időt nem bírnak ki a szervezeted. Inkább csak akkor van erre esély, ha eleve szívproblémáid vannak. Menj el dokihoz.
2018. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Mi lett a diagnózisod?
2019. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!