Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Verzo vegbelnyilas. Mitol?

Verzo vegbelnyilas. Mitol?

Figyelt kérdés
Nem nagyon verzik, csak ilyen pontokban. Par napja mar viszketest tapasztaltam, most mar inkabb faj ha hozzaer a wc papir es bizony verzik is. Szerintem sebes lehet, mivel reggel verzett, aztan delutan nem, de most este miutan hasznaltam a nagydolog utan a wcpapirt megint verezni kezdett. Mitol lehet? Ez aranyer? Es mit lehet vele kezdeni? Tudom orvos tanacsoltok, de ilyen kellemetlen dologgal nem szivesen mennek orvoshoz foleg ferfi letemre.
2018. dec. 8. 22:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Rendesen tisztalkodom mindennap, ha esetleg ilyesmi felmerulne.
2018. dec. 8. 22:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem aranyér, és nem is futnék veleorvoshoz. Ha élénkpiros a vér akkor csak felszíni dolog, előfordul, általában pár nap alatt elmúlik, lehet picit berepedt a bőr, gyógyulgat, de azért még vérezhet nagydolog után.. Addig is használj nedvestörlőt.
2018. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De bizony,ez aranyér,kedves előző válaszoló! Tipikus tünet a viszketés,és a vérezgetés.

Nem kell azonnal orvos. Reparon kell, vagy Sperti kenőcs. De a legjobb a Reparon kúp.

2018. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!