Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit nő a körmöm?

Mennyit nő a körmöm?

Figyelt kérdés
Szóval ksracsonyra nagyon szeretnek szép körmöket. Már régóta növesztem,de kettő letört😢. Nagyon szeretnem megnoveszteni gyorsan. Mennyit nő egy nap( átlagosan)? Ha festem a körmöm az lassítja?Fessem karácsonyig vagy ne?Hogy novesszem gyorsabban? Legyszi segitsetek!!❤❤. (Műkörmöt nem szeretnék)

2018. dec. 15. 16:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok!
2018. dec. 15. 18:30
 2/6 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs hogy ez mennyire hülyeség de amikor sokáig ülök a fürdővízben akkor utána lényegesen nagyobbnak tűnik a körmöm :D nem tudom van-e benne igazság. mindenesetre füródj sokat, sokáig, hátha :D ha mást nem legalább patyolat tiszta leszel karira
2018. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia!Arra a kérdésre,hogy mennyit nő,sajnos nem tudok válaszolni,de küldök egy jó csatornát,azon belül is egy videót,amiben elmondja,hogy mit szabad,és mit nem ha szép körmöket szeretnél.A videó angol nyelvű,de ha nem tudsz angolul,akkor keresünk megoldást.


https://www.youtube.com/watch?v=9Mn-5pWLErg&t

0:48-nél kezdődik valahol

2018. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
#3 vagyok, ha megkérhetlek,nézd végig,mert tele van tippekkel.
2018. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia megnéztem. Sajnos annyira nem értettem meg.légyszíves elmagyarázod röviden?❤
2018. dec. 17. 16:50
 6/6 anonim válasza:
#2-es válaszoló azt pont nem kéne.
2018. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!