Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ecstasyrol mit kell tudni?

Ecstasyrol mit kell tudni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csomo cikket olvastam már interneten ekirol, viszont nem értek pár dolgot. Még sosem csinaltam. Elso alkalommal mennyit szabad bevenni? Felet? Esetleg negyedet? A vizzel mi a helyzet. Mert csomo helyen olvasom hogy nem szabad sokat inni viszont van, ahol azt irjak igyunk minnel tobbet. Mennyi ido alatt lehet beérezni? És honnan tudni hogy elkezdett hatni?

2018. dec. 27. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha ennyire nem vagy képben, minek erőlteted?
2018. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, először, tudni kéne, hogy milyen erős a tabi.


Elsőként sztem bármilyen erős is egy féllel kezdj. Egyébként testtömeg szerint ki tudod számolni, keress rá.

vizet óránként kb 2 deci vizet igyál meg kortyonként, ne sokkal többet, kevesebbet semmiképpen (így nem lesz baj) 2-3 óra múlva bedobod másik felet is egész éjjelre jól leszel. Vegyél egy csomag rágót, kelleni fog. Legyen veled aki próbálta már.


Legfontosabb jó helyről szerezd, és tudd, hogy mit fogyasztasz. Ismerünk pár embert akiknek simán adtak el úgy "ekit", hogy olyat mondtak, hogy csak a felében van mdma, meg ilyenek.


ecstasydata.org-ot böngészd át, olvass utána mindennek, és ne legyél hülye.

ja és rózsaszín supermant ne vegyél, most szórják rendesen, PMMA van benne, az íreknél 41 ember halt bele.

2018. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
93%

Első alkalommal elég egy negyed is mert van olyan fajta ami pl rögtön megránt,van amelyik alattomos és csak később hat .Ezért ha esetleg ráparáznál a negyedtől nem lesz bajod és egy fél/egy óra múlva beveheted a másik negyedet.Vizet okosan kell inni nem egyszerre lehúzni az üveget.Meg jó ha veszel be egy rágót ,hogy ne a szádat rágd szét.Amúgy érezni fogod ,hogy gyorsul a szívverésed, folyamatosan jár a lábad az ütemre/izegsz mozogsz , joker vigyorban áll szád stb.

De ne szokj rá szar cucc :D

2018. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon jó érzés, elláraszt a boldogság és nem bírsz egyhelyben megülni, tele töltödsz energiával. Az hogy mennyit az a laszti erősségétől függ, egy tabibn átlagban 200mg van, ennek a fele elégm igyál vízet mellé de ne túl sokat.
2018. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Szia.az eki az egyik legrosszabb amit bevehetsz.en kb 14 eve szedtem.de visszagondolva rettenet volt.nagyon ra lehet szokni.mindig tobb es tobb kell.remalmaim voltak.kiestek a napok.utcara ha kimentem mindig azt hittem követnek.aludni nem bírtam mindig szörnyeket lattam.de közben baromi almos voltam.vagy becsuktam a szemem ott allt egy pasi véresen késsel a kezeben.

az agysejteket pusztitja.nagyon buta lettem.nehezen jegyzek meg dolgokat.ne kezdj bele.egyet beveszel.utana majd megint be akarod venni es szépen raszoksz.nem ajanlom.

2019. jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Annyira jó cucc, hogy ha nincs nagyon jó önkontrollod inkább el se kezd. Ritkán használom évente 2-3-4 alkalommal max, így nekem teljesen oké, de használat utána így is még 1-2napig nem is kívánom de hiányzik az érzés. Cucctól függ hogy mennyit vegyél be, kezd negyeddel attól még baj nem lehet ha annak nem volt hatása vegyél be egy felet. Őszintén leírni, hogy milyen a hatása? testen kívüli állapot, kitágul a tér és minden sokkal élvezetesebb, imádsz magad körül mindenkit és mindent... röviden

rágó és víz legyen nálad!

2019. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az ecstasyt általában szájon át, tabletta vagy kapszula formájában fogyasztják. Ha egynél többet vesznek be azt "rázásnak" hívják.

Az ecstasy egy laboratóriumban, mesterségesen előállított kábítószer. Az előállítósi bármit hozzáadhatnak a droghoz, amit csak akarnak, pl:. koffeint, amfetamint, kokaint.

A hatásai hasonlítanak a hallucinogénekhez és a stimulánsokéhoz. A tabletták különböző színűek, és esetenként rajzfilmfigura-szerű alakok vannak rajtuk. Az ecstasy alkohollal való keverése különösen veszélyes, és halálos is lehet.


Az ecstasy jellegű kábítószerek izgató hatása azt okozza, hogy a fogyasztó hosszú ideig képes táncolni, és amikor ez a "rave" partik forró, zsúfolt helységeivel párosul, az súlyos kiszáradáshoz vezethet, valamint ahhoz, hogy a szív vagy a vese felmondja a szolgálatot.

Rövidtávú hatások:

- rosszabb ítélőképesség.

- a vonzalom hamis érzete.

- zavarodottság

- depresszió

- alvászavarok

- súlyos szorongás

- paranoia


Hosszú távú hatások:

- A hosszú távú használat hosszan tartó, esetleges maradandó agykárosodást okoz, ami befolyásolja a személy ítélőképességét és gondolkodását.

2019. júl. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!