Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megmaradt oldatos injekciót...

Megmaradt oldatos injekciót tovább tudnám adni?

Figyelt kérdés
Clexane injekcióm megmaradt kb 6 db, de nem szeretném kidobni. Hova tudnám beadni, aki hasznát veheti?

2018. dec. 28. 17:32
 1/4 A kérdező kommentje:

Közben megválaszolta a kérdésem emailben az egyik gyógyszertár, miszerint törvény nem engedi harmadik félnek átadni a gyógyszert, így a gyógyszertári gyűjtőben adhatom le, ahol negsemmisítésre kerül.

(Ennek tudatában inkább megvárom a szavi idejét, hátha szükség lesz rá)

2018. dec. 28. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt kaptam, és elég nagy kincs annak, akinek éppen szüksége van rá. Ami megmaradt, azt vissza vittem a házi orvosomhoz, és elfogadták. Oda adják rászorulónak. Szerintem te is próbáld meg a rendelőbe elvinni. Nekem problémás volt a felíratása is amikor elfogyott. Menni nem tudtam, és a kórházba kellett menni a receptért. Akkor milyen jól jött volna pár injekció.
2018. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen nálunk is van, megmaradt gyógyszert elfogad a háziorvos, és odaadja annak, akinek szüksége van rá. Én is kaptam már nála egyszer egy fél levél tablettát ingyen.

Pontosabban, ez már vagy 6 éve volt, nem tudom, van-e még ilyen, és hogy legális-e a dolog.

2018. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. dec. 30. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!