Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit magas a vérnyomásom,...

Kicsit magas a vérnyomásom, menjek orvoshoz? Mennyire magas? Veszelyes lehet?

Figyelt kérdés

[link]

Tehát nekem eddig a legmagasabb 160/110 volt, legkevesebb 140/97. A tobbi pedi ezek között volt. 19/L


2010. jún. 29. 10:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja hozzátenném hogy nem vagyok terhes, nem szoktam magam idegesiteni. Amikor a legkisebb értéket mértem vagyis 140/97 akkor azelott 2 napig nem ittam se kavet, se kolat sem energiaitalt.
2010. jún. 29. 10:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit eszel?

Mennyit iszol?

Mit sportolsz?

2010. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen menj el orvoshoz. A nem kezelt magas vérnyomás komoly problémákat okozhat később.

Ha ajánlhatom: Bánó-féle kapszulla FO-GA-FA (fokhagyma, galagonya, fagyöngy).

Nagyon jó olajos kapszulla. Egyből nem fog hatni, legalább 3 hetes kúra kell belőle, aztán szünet. És időközönként megismételni. Az egyik legjobb természetes megelőzésnek tartom.

Az orvosi ellenőrzést semmi sem helyettesítheti !

2010. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Muszáj orvoshoz menned. Ez növeli az agyvérzés és infarktus esélyét.

Nekem egy ideig 140 körül mozgott, azt mondta a doki, hogy mivel fiatal vagyok, erre "még nem" ad gyógyszert. A 160/110 az nagyon-nagyon sok.

2010. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szoval mit eszem?! Gyakorlatilag mindent, hust, zoldseget, stb. A napi csoki csipsz udito megvan minden nap.

Sportolni nem sportolok, csak kb 5kg felesleg van rajtam. 162cm/58kg vagyok.

Inni viszont keveset iszok szerintem. Napi 0,5 l viz, 0,5 l üdito. Osszesen kb 1 liter folyadek.

2010. jún. 29. 13:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnap mindenkeppen mentem volna orvoshoz.
2010. jún. 29. 13:59
 7/7 anonim ***** válasza:
És ilyen rossz étrend, ennyi folyadék, és 0 sport mellet csodálkozol hogy magas a vérnyomásod?? Bazze!
2010. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!