Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van ha letelt a Dona 3...

Mi van ha letelt a Dona 3 hónapos szedése?

Figyelt kérdés

Letelt a 3 hónap,de a térdem még mindig fáj, gondoltam a pihenő idő alatt szednék még proenzi3-at vagy az ugyanolyan mint a Dona és azt sem kéne szednem? (ortopédiára az időpontom még messze van) Kinek mi a tapasztalata?

Már naaaagyon fáj :(



2019. jan. 13. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor a gyógyszer már kevés. Fizioterápiát írnak majd ki. Addig nem tudom mi segíthet... Sajnos ez az átka az előjegyzésnek.
2019. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én találtam egy másik megoldást.

Port kerestem én is, és a donát találtam, meg akartam nézni a patika honlapján, hogy mennyibe kerül.

Aztán rákerestem a glükozaminokra, de szinte csak tabletta vagy kapszula.

Aztán legalul - mivel ár szerint rendeztem - ott volt a Movex por.

Nagyon megörültem neki, mert ugye por, és narancsos ízű, tehát nem egy kifejezetten gyógyszeríz.

És lényegesen olcsóbb, mint a Dona, de pontosan ugyanannyi glükozamint tartalmaz, azaz 1500 mg-ot, ami pont a javasolt napi adag.

A Dona por 2668 a Pingvinben, 20 db.

Én online szoktam rendelni, így minden olcsóbb, de személyesen is át lehet venni, akkor is az online árat fizeted, ha úgy rendelted meg.

A Movex 2899 a 30 db, és 5099 a 60 db.

Tehát míg a Dona napi adagja 133 ft, a Moxex 97 vagy 85 ft.

Érdemes a nagyobb kiszerelést venni, mivel alapból 3 hónapig kell csinálni egy kúrát.

Én előtte még nem hallottam erről, lehet új termék. Hátha segítettem valakinek, akinek fontos az ár is.

2019. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!