Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Coderit N-t szedek, de rosszul...

Coderit N-t szedek, de rosszul vagyok tőle. Abbahagyjam a szedését?

Figyelt kérdés

Most vagyok túl az influenzán. Szerdán mentem vissza kontrollra, de mivel még mindig kicsit érdes a légzésem meg köhögök egy kicsit, ezért az orvos felírta nekem a Coderit-et. Tegnap ahogy bevettem az első szemet utána 1 órán át úgy éreztem magam mintha be lennék rúgva/tépve. Nagyon furcsa volt. Azóta nem éreztem ezt mikor bevettem, csak annyit hogy fáradt vagyok tőle.

Mára már hányingerem is van és fáradt meg gyenge vagyok. Lehet ez a Coderittől? Olvastam hogy kodein (amit a májam morfiummá alakít) és efedrin van benne.... A mellékhatásoknál is írják ezeket a tüneteket.


Szerintetek abba hagyhatom a szedését? Már nem köhögök annyira, meg bevallom félek is már ettől a gyógyszertől, hogy komolyabb bajom lesz ☹️☹️



2019. jan. 17. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen állj le a gyógyszerrel. Lehet lassabban bontja a szervezeted le a hatóanyagot, mint másnak, és mérgezési tüneted van. Ezt a gyógyszer én sem bírtam szedni. Allergia is lehet, feltétlenül mond majd el az orvosodnak. Vegyél magadnak a köhögésre Robitussint. Ha nem vagy jól, menj vissza a dokihoz!
2019. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már szerencsére jobban vagyok. Soha többet nem fogom ezt szedni!
2019. jan. 18. 00:33
 3/4 Gramerti válasza:

tudom, hogy már nem ideális de nem mérgezési tünet. A coderit-n az kodeint tartalmaz ami az ópium egyik fő alapanyaga

szóval igen betéptél mint az atomXD

2020. ápr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2020. aug. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!