Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szüzesség elvesztése mindig...

A szüzesség elvesztése mindig vérzéssel jár? Minden esetben?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal, az volt az első alkalom, de se nem fájt, se nem véreztem. Ez normális? Első volt...maszturbálással is elvehettem a szüzességem? vagy mi történhetett?
2010. jún. 29. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. vagy olyan pici, h észre se vettétek.
2010. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell véreznie.
2010. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és saját magának az ember nem tudja átszakítani? v ha ő benyúlt? az is lehetséges? v az nem elég ahhoz?
2010. jún. 29. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Áttudod saját magadnak is szakítani, de attól még szűz maradsz. A szüzességedet akkor veszíted el, amikor lefekszel egy fiúval. Én sem véreztem egyáltalán az első alkalomnál.
2010. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

megeröltető sporttól is el lehet veszteni a szüzességet, tampontól is. Szóval igen. Akkoris el tudod vesziteni a szüzességed ha magadnak nyúlsz fel.

én lefeküdtem 2fiúval, nem véreztem. lefeküdtem a harmadikkal és vele véreztem, szóval ha úgy nézzük ő vette el a szűzességem..

2010. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"gondolom te nem is a barátoddal feküdtél le..." :)) Hát, nem. De ezt csupán azzal a célzattal írtam, hogy finoman utaljak arra, hogy a kérdés igen pontatlanul van feltéve. Azt mondja: "A szüzesség elvesztése mindig vérzéssel jár? Minden esetben?" Erre a válasz az, hogy nem. Nem minden esetben, ugyanis normális körülmények között a szexuális partnerek 50%-a férfi, és őnekik nem vérzik. A maradék 50%, a hölgyek között pedig teljesen változó a dolog, ahogy fent megírták.
2010. júl. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!