Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Káros a füldugó gyakori...

Káros a füldugó gyakori használata? Hetente csak 1-2 olyan éjszaka van, mikor nincs rá szükségem.

Figyelt kérdés
Rossz alvó vagyok, ráadásul a család és a macskák is nagyon zajosak, a harmónika ajtóm meg egy kicsit sem fogja meg a hangokat. Puha,szivacsos füldugót használok, előfordul,hogy kicsit kisebesedik belül a fülem, ilyenkor egy ideig nem használom.
2008. nov. 8. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért sebesedik a füled, én a koliban mindennap használom a szivacsosat és semmi bajom tőle... Szerintem valamit rosszul csinálsz. Amúgy nem hinném, hogy káros, maximum az lehet, hogy nagyon hozzászoksz a teljes csendhez, és nélküle nem tudsz aludni. De egy idő után visszaállsz a normális alvásra is.
2008. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
En a parnat szoktam a fejemre tenni, szerintem az is hatekony, ha a fuldugot mar nagyon nem birod:)
2008. nov. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért sebesedik ki tőle a füled. Én 10 éve minden éjjel füldugóval alszom, és sosem volt tőle sebes. Milyen gyakran cseréled? Esetleg nem túl nagy? Egyébként a kérdésedre válaszolva: nem káros, ha rendszeresen cseréled.
2008. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendszeresen cserélem, és csak ritkán jönnek elő a kis sebek szerncsére.Nem tudom miért :S De hamar elmúlnak.

Köszi a válaszokat!

2008. nov. 8. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!