Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meniscus szakadás miatt...

Meniscus szakadás miatt arthroscopia térdműtét hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Akiket már műtöttek, rajtatok maradhatott az alsónemű? Katétert kaptatok? Mikor szálhattatok le az ágyról?

Előre is köszönöm a válaszokat, nagyon félek tőle. Ha lehet kérni akkor azt is írjátok le kérlek, hogy melyik városban műtöttek.


2019. jan. 27. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Engem Budapesten műtöttek, meztelen vittek a műtőbe egy zöld lepedővel lefedve. Én igazából csak a gerinc érzéstelenítéstől féltem, de nagyon ügyesen beadták, a műtétet néztem egy darabig, aztán elaludtam. Az ágyamban ébredtem, azt mondták nem ajánlatos felkelni egy fél napig, így ágytálat kaptam. Másnap reggel már saját lábon botorkáltam a mosdóba. Nem vészes, ne félj tőle.
2019. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!