Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » GERINCFERDÜLÉSRE hány fok tól...

GERINCFERDÜLÉSRE hány fok tól adnak fűzőt?

Figyelt kérdés

15fok os gerincferdülésre kapok fűzőt?


Köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 31. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahol értenek a dologhoz, ott nem osztanak fűzőket.
2019. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nézesd meg egy ortopéd orvossal, az majd megmondja, hogy milyennek látja a dolgot. Úgy általában 15-20 foktól már meg szokás/lehet kezdeni egy fűzős kezelést.


#1 Ezt kifejtenéd, kérlek? Én, meg a húgom is 30+ fokos scoliosis-ra kaptunk fűzőt, azt nem igazán fordítod vissza pusztán gyógytornával (maximum nagyon extrém, napi többórás Schroth terápiával). Ez is valami konteó, hogy a fűző igaziból összeesküvés? Csak mert húgomnak jelenleg a legfelső néhány csigolya enyhe ferdeségén kívül teljesen egyenes a háta a fűző miatt.

2019. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fűző kell hordjak , mellette a torna az kell és nekem pl használ két helyen is eléggé durva ferudlés volt a alsó 8-10 fokos lehet most a felső még 20 környékén van 1 éve hordom és amúgy meg nem vészes el lehet viselni meg kell szokni mint mindent .
2019. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!