Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kezemben borzalmas fájdalmat...

Bán Mária kérdése:

A kezemben borzalmas fájdalmat érzek! Az orvosok szerint ízületi gyulladás. Semmi nem segít! Most vettem egy ALIVIOLAN kenőcsöt, ami csíp! Szerintetek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én többek közt ezt olvastam róla .

1. hét - azonnal abbamarad a fájdalom, komfortossá válik a mozgás

2. hét - intenzíven termelődnek a porcszövetek és ízületi folyadék, megszűnik a merevség, a zsibbadás és a csontok nyilallása


3. hét - az ízületek, inak és az izmok 87%-kal erősödnek; elmúlik a duzzadás és a gyulladásos állapot


4. hét - eltűnnek az ízületi és gerincelváltozások; a mozgásképesség 100%-ának visszaszerzése

2019. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia születésem óta izuletes vagyok ha felduzzad akkor punkcio az annyit tesz hogy lecsapoltjak a benne levő fojadekot nem kellemes de túl lehet élni .
2019. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, én is ezt olvastam, de nagyon csípi a bőrömet. Akkor is használjam?
2019. febr. 3. 11:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. febr. 3. 11:13
 5/6 anonim válasza:
Az Alivolant én sem bírtam, nem tudom mi van benne, de nekem is csípte a bőrömet…. Próbáld ki a Dr.Kelen ízület masszázs emulgélt. Ebben csak természetes anyagok vannak, nálam hatott! Azonnal érezteti a hatását, jól enyhíti a fájdalmat. Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2019. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nlorant82 válasza:
Ez amúgy nem egy KAMU pénz lehúzós gyógyszer? Mert semmilyen Tudományos illetve a hiteles gyógyszerkereső sem találja! Akinek van tapasztalata ezen Szerrel Kapcsoltban az ossza meg velem Kérem!Amúgy a paprika tartalma pontosabban a paprika csípősségét okozó hatóanyag miatt csíp ja ha kezet mosol utána akkor is csípni fog! Az hogy csíp még nem gond ki kell bírni de vajon hatásos is vagy csak KAMU az egész?
2019. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!