Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy egész nap...

Mitől lehet hogy egész nap fáradt vagyok és mindent elfelejtek? És mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Napi 7-8 órát alszom van amikor 9-et de az ritkább, és régebben vashiányos voltam (lehet még az vagyok), továbbá sportolni is szoktam, de nem minden nap heti 3x több mint 1 órát.

16/L



2019. febr. 5. 19:35
 1/9 A kérdező kommentje:

*azt még hozzátenném, hogy amit iskolában megtanulok, 1 hét múlva semmire sem emlékszem belőle, van hogy másnapra sem.


Köszönöm a válaszokat! U.U

U.i.:Bocsi a helyesírási hibákért!

2019. febr. 5. 19:38
 2/9 A kérdező kommentje:
*és figyelemzavar is van.
2019. febr. 5. 19:40
 3/9 A kérdező kommentje:

*viszont van hogy ennyi alvástól sem alszom ki magam.


Azt hiszem ennyi.XD

2019. febr. 5. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez elég kevés infó.

Szeretnék valamit kizárni.


Látsz-e fehér lepedéket a nyelveden ami lekaparható?

Tapasztalsz-e klitorisz megnagyobbodást, idő előtti menstruációt, vagy szeméremajkak összenövését?

2019. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1 igen

2 nem :D

2019. febr. 5. 22:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagyis az 1 nem mindíg.
2019. febr. 5. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az az 1 igen 2 nem 1 nem mindig?
2019. febr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a válaszodat..
2019. febr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tanulás alapja az ismétlés. Kevés ember van, aki mindent elsőre meg tud jegyezni. Az agy szelektál, amit sokszor átismételsz és meg is értesz, jobban megmarad.

Vannak olyan tápanyagok, vitaminok, amik támogatják a tanulást. Nézz utána a neten, most annyi jutott eszembe, hogy a dió, mogyoró nagyon hasznos ebből a szempontból (nekem se valami jó a hosszú távú memóriám :)).

2019. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!