Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Próbálta itt valaki a RedBull...

Próbálta itt valaki a RedBull extasyt? Milyen?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy 1ta letta több mint 200mg Mdma-t tartalmaz, szóval elég erősnek minősül. Mennyi MDMA-t celszerű egyszerre elfogyasztani, hogy ne legyen túl sok, de kevés se?
2019. febr. 7. 19:25
 1/7 anonim válasza:

Próbáltam és nagyon jó

Szilveszterkor

Jobb mint a fáraó ütősebb

Először csak a tabletta felet vettem be de már attól kesz voltam

Erős cucc nagyon . Jó volt . Meg lufi sem kellett hozza

2019. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Pink redbull megvolt. En is csak egy felet vettem be de nagyon jo!! Tenyleg!
2019. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
En lila tomorrowlandot nyomatom, szerintem a legerosebb a piacon:)
2019. márc. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mefisto03 válasza:
Sziasztok ehez kapcsolódóan lehet fogyni a extasytol ? Mert ên ált.ban zöldezek ês nagyon bekavar a kaja flash a diêtámba
2019. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hátha valaki még idetéved..rózsaszín redbull. Kezdőknek/először kipróbálóknak csak egy negyed! Ha jó a cucc 4 óráig érzed a hatását,második-harmadik alkalomkor mehet a fél.

Fontos,hogy kb 40 perc mire felszívódik,hatni kezd így türelmesnek kell lenni,semmiképp sem szabad rádobni a másik felet. Rágó,mentes víz(vagy izotóniás ital pl. powerade)legyen nálad,óránként fél liter mehet.

2019. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
18:46 kiegészítés:D kérdésre a válasz:nagyon jó cucc csak mint mindent ezt is ésszel!
2019. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2023as red bullom van..kéz színű.. és lap..írjatok
nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!