Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A füstölők tényleg rákot...

A füstölők tényleg rákot okozhatnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon sokat belélegzel belőle akkor biztos mert a cigarettához hasonlóan lehetnek benne káros és mérgező anyagok, amelyek égés során a levegőbe kerülnek.

Ha naponta max 1x füstölsz tuti semmi bajod nem lesz tőle. De ne füves füstölőt használj mert rászoksz xD


Én szeretem a füstölőket, de sajnos anyum rosszul van tőle ezért nem lehet a házban égetni :(

2010. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Krisnások is "orrba-szájba" nyomják. Vannak olyan gyógynövények aminek a füstjét használják gyógyításra. Ezt sem kell túlzásba vinni. Viszont a füstölő minősége se mindegy, lehet, hogy abba is van mesterséges aromájú.
2010. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régebben naponta szoktam egy szál füstölőt elégetni, de anyum valahol olvasta ezt és azóta nem igen merem, pláne, hogy a mi családunkban sajnos már sok rákos beteg volt és sajnos van is:( és ezért érthető módon anyum is félt engem is minden olyasmitől, amiről ilyet hall, hogy rákot okoz és használom/használjuk, mint a füstölő.
2010. júl. 1. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle.Én évek óta használom,max. alergiát okozhat ha vki hajlamos rá, vagy légúti beegsége van és érzékeny,akkor nem ,vagy csak ritkán ajánlott.Rákot biztos nem okoz, max annyiban, mint egy jó kis pesti levegő:)de ha ezt nézzük, minden rákot okozhat,élelmiszerek, ai tele vannak nyomatva minden sz...al(bocs),a víz tele hormonokkal pl.levegő,kipufogógázok.stb.

Minden az immunrendszeren múlik..ha az rendben van,minden rendben van.

2010. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!