Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ajánlanátok megfelelő széket?...

Ajánlanátok megfelelő széket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Sajnos mindenféle nyaki izomgondokkal küzdök, emiatt olyan ergonómikus széket keresek ami egyrészt asztalnál gép előtt ülve megfelelő (tudom ebből van kismillió), ugyanakkor TV nézéshez hátradőlve nyakat megtámasztva) lehet benne hosszabban punnyadni.


Gamer székben gondolkodtam, de pont a nyaktámasz terén akadtam el, mert abból nem sokat találtam, illetve amit igen, az csak egy szimpla szivacspárna odatépőzárazva, ennél valamivel szofisztikáltabbra gondoltam.


Legyen elég nagy ahhoz, hogy elbbírjon 110 kg, 193 cm magas júzert.


A keret max 80-100ezer.


Köszi előre is !!!



2019. febr. 15. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

A főnökömnek pár hónapja rendeltek valami hálós széket, hatvan körül megúszta a cég, számold rá az áfát, ebben a kategóriában nézz szét, valami ilyesmi:

[link]

2019. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a tippet!
2019. febr. 16. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!