Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbélnyílásnál dudor?

Végbélnyílásnál dudor?

Figyelt kérdés
Nem fáj, nem is érzem csak észrevettem, hogy ott van. Mitől lehet?:( Szúnyogcsípés nagyságú.
2019. febr. 15. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de remélem nekem ilyen nem lesz
2019. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aranyér
2019. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem mondod?:( Nagyon kivagyok akadva, alapból parázom az orvosoktól, ezzel képtelenségnek érzem, hogy elmenjek, bármennyire gyerekes.
2019. febr. 15. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ujjal vissza lehet nyomni, próbáld meg. Vagy vannak kenőcsök a gyógyszertárban.
2019. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Olvastam valahol, hogy magától visszahúzódhat, ha kisebb. Mennyit várjak mielőtt elmegyek orvoshoz? Fordulhat komolyabbra? Most nem fáj, nem is érzem, ha hozzá érek érzékeny, de amúgy nem érzem. Nagyjából egy hete vettem észre.

Gyomorgörcsöm van miatta, nagyon megijedtem mikor észrevettem, és rossz ez a tudat, hogy ez nem normális.:(

2019. febr. 15. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kenőccsel 3-4 nap alatt ment vissza. Én nem mentem orvoshoz. Barátnőm a házidokijához ment és ő írt fel neki valamit, de neki több idő kellett hogy visszamenjen mert eléggé kint volt.
2019. febr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!