Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Súg a fülem. HELP! Mitől...

Súg a fülem. HELP! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Bevettem xanax 0,25. Minden lefekvés előtt beveszek. Már 1 hónapja szedem. Most ez a fülzúgás váratlanul jött, ahogy beszélünk otthon, úgy sípol kicsit az egyik fülem. Elkapott a pánikroham, kiszaladtam a házból.


Mi lehet ez? Alacsony illetve magas vérnyomás? Vagy mi lehet ez? Nagyon megvagyok ijedve. Kérlek segítsetek.


2019. febr. 18. 22:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Már rairtam a természetgyógyász ismerősömre, már szégyellem magam mindig őt zaklatni a problémáimmal. De ekkor pánikrohamban vagyok.
2019. febr. 18. 22:34
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem hallgatom hangosan a tv-t, max 15ön, vagy 20. És nézet is 10-15 hallgatok zenét
2019. febr. 18. 22:36
 13/17 A kérdező kommentje:
És nézet is*
2019. febr. 18. 22:37
 14/17 A kérdező kommentje:
Mit lehet tenni a pánikroham ellen? Hogyan kezeljem? Fóbiám van attól, ha be van dugolva a fülem, vagy nem jól hallok. Legrosszabb akkor, amikor náthás szoktam lenni, akkor megyek megbolondulni.
2019. febr. 18. 22:39
 15/17 anonim válasza:
Ehhez orvos kell szerintem. Nem volt még pánikrohamom, úgyhogy ebben nem tudok segíteni.
2019. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem kell ettől ennyire megijedned. Igyál elegendő folyadékot, és igyál citromfű teát is. Nem lesz semmi bajod egyébként. Ez átmeneti dolog. Kis keringési zavar lehet. Kicsit tornáztasd a nyakadat, és vehetsz be egy aszpirint. Ez jó a keringés javítására. Egyébként ideg alapon is lehet. Lélegezz nyugodtan, a kilégzés tovább tartson, mint a belégzés.
2019. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tornáztatom a nyakamot, de fáj, nem tud rendesen roppantani.
2019. febr. 19. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!