Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mièrt van az hogy ecstasytòl...

Mièrt van az hogy ecstasytòl több òràn àt jòkedvem volt, aztàn kb. meg sem tudtam mozdulni, beszèlni ès olyan szinten ràmjött az önutàlat hogy meg akartam halni? (Ittam is közben 1 pezsgő 4 sör)

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal kicsivel könnyebb lesz. A végén amikor már nagyon jó lesz, elpatkolsz.
2019. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az ecsatasy ezt csinálja. Hatására a blodogsághormon (endorfin) termelése sokkal intenzívebb lesz (jóledv), utána viszont egy darabig lelassul(depi). Az ekinél ez a 'ledzsaló'. Bár nem tudom, hogy ezt mennyire befolyásolhatta a pezsgő és a sör.


Én 4-szer ekiztem életemben.

Az első egy törött, rózsaszín cucc volt. Kb. 50 perc után kezdett hatni, úgy talán 20 percig. Nem volt olyan hú de nagy eufória. Utána elmúlt minden, de nem voltam depis.

A második egy jó állapotban lévő rózsaszín cucc volt, amire a '200' volt írva. Hát rohadtul nem voot benne 200 mg MDMA. (MDMA a lényege az ekinek, minél nagyobb egy eki MDMA tartalma, annál jobb a cucc []

2019. ápr. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[és annál jobban kell vigyázni]). Az ugyanis még gyengébb volt. Kb. ugyanúgy 50 perc után kezdett hatni. De talán 15 percig. Utána se volt depi.

A 3. és a 4. ugyanolyan volt, egy szürke pisztoly formájú. Naaa, ez má valami. Kb. 40 oerc múlva beüt, nagy eufória (az általam tapasztalt kegnagyobb), kb. szibtén 20 peecig, aztán szépen kezdett elmúlni a hatása. Az első pisztoly után volt egy kis depi, de gyanítom, hogy csak azért, mert menni kellett fát vágni, amihez k*rvára nem volt kedvem. 😀 A második után még egy jicsi se volt.


Ezen a ponton szeretném felhívni a figyelmed, hogy a kábítószerekkel csak okosan, ne akard a szipus szinten végezni. Lehet ezt ésszel is csinálni. Ha meg valaki erősködik, mikor neked nincs kedved a dologhoz, hagyd ott a f**zba! 😀🤷🏿‍♀️

2019. ápr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Rövid távú hatásai közé tartozik a depresszió, zavarodottság, súlyos szorongás, feszült izmok.

Az ecstasy alkohollal való keverése különösen veszélyes, és halálos is lehet.

2019. júl. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!