Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a kórság? Másnál is...

Mi ez a kórság? Másnál is előfordult?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdődött égő torokfájással. Utána köhögés lett belőle és folyamatos enyhe láz. Gondoltam elmúlik, kúráltam magam teával, vitaminnal, folyadékkal. Nem múlt el.

Tegnap óta viszont himlőszerű kb félcentis piros foltok és még kisebb pöttyök jelentek meg a karomon. Nem tudom, hogy valami gombát kaphattam-e el a gyenge immunrendszer miatt, vagy ennek a kórságnak valami kísérő tünete. Kérlek, ha valaki hasonló cipőben jár, jelezze.


2019. márc. 7. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre "kitaláltak" olyan szakemberet, aki meg tudja állapítani, mi bajod van, ORVOSNAK nevezik öket!
2019. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó majd háromnegyed hétkor lerongyolok a háziorvoshoz ugye? Ezt te sem gondoltad komolyan.
2019. márc. 7. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már TEGNAP elkeztek kiütések kijönni rajtad, akkor miért nem mentél ma el orvoshoz?
2019. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!