Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap megyek vérvételre, de...

Holnap megyek vérvételre, de agondolattól is felfordul a gyomrom?

Figyelt kérdés

Utoljára kb 15 évesen lehettem. Na én már képen is ha látom, hogy tű van az ember vénájában hányinger és ájulás kerülget. De már az is rossz érzés ha a saját ereimet látom. Utolsó vérvételemen is elájultam. Sokkot kapok a tudattól, hogy bennem van egy tű...nagyon félek, de fontos lenne a holnapi vizsgálat. Mit tegyek? Akkor is nagyon fosul vagyok ha lefektetnem és nem nézek oda. Bevállt valakinek valami?

19/lány


2019. márc. 12. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől egyáltalán nem kell irtózni,énis féltem előre hogy most mi lessz,de aztán csak egy kis bolha csipés volt,És gondolom egy kis bólha csipést",te is kibirsz.:)


Ez csak egy apro kis szurás lessz,és hidd el lessz ennél rosszabb is,az életben mindt egy"vérvétel" és ne arra gondolj hogy mennyire gyenge vagy,és nem birod ki,mert amikor megtörténik egy jó nagyot fogsz nevetni hogy mennyire paráztál,egy bolha csipésen.

2019. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!