Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megy a hasam nagyon, mit tegyek?

Megy a hasam nagyon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap ettem 1 tányér babgulyást és hajnal óta folyamatossan járok a wc-re.

Tudtok mondani nekem valami jó megoldást arra hogy eláljon?

Meg görcsöl is nagyon.

20F


2019. márc. 17. 09:43
 1/7 anonim válasza:
Vegyél be egy széntablettát, és igyál sok vizet, mert pótolni kell a folyadékot.
2019. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bubuka508 ***** válasza:
Nem biztos, hogy attól megy, lehet csak véletlen egybeesés, hogy pont most ettél babgulyást és valami vírusos vackot is felszedtél. Nekem is volt már ilyesmi nemegyszer. A babgulyás alapból nemigen szokott hasmenést és görcsöket okozni, szerintem vírusos fertőzés az oka. Menj el a dokihoz, legalább tüneti kezelés nem ártana, de 2-3 nap alatt átmegy rajtad. Nem különösebben veszélyes (ha arról van szó, amire én gondolok), de rendkívül kellemetlen tüneteket, rosszullétet is tud okozni (izzadás, hidegrázás, hasgörcs, hányinger, halálfélelem). Pár napig táppénzre fognak venni valószínűleg.
2019. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Hajnal óta járok mosdóba, de már nagyon nembírom a fájdalmat elviselni.

Több embernek is megy a hasa a családból.

2019. márc. 17. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg ez egy fertőzés, és ez pedig orvosi kérdés.
2019. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A hideg cola jó a hasmenésre?
2019. márc. 17. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2019. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Orvoshoz ne menj. Húsevőbaktérijumot kapol
2019. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!