Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Regenorrol velemenyek tapaszta...

Aniko2322 kérdése:

Regenorrol velemenyek tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 17:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia ! Személyesen egy ujjal nem nyúltam hozzá, de három ismerősöm igen. Egyikük a testvérem . Neki epe és maj funkció zavart okozott, egy másik ismerősömnek hormon problémákat a harmadiknak szinten epe és gyomor problémákat . A diéta amitől fogyhatsz, amit melle alkalmazni kell de az már magában hatásos a csökkentett szénhidrát bevitel miatt . A rengeteg víz amit inni kell pedig át mossa a kiválasztásert felelős szerveidet, ezáltal méregtelenít . Nem kell melle ez a ...
2019. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nagynéném szomszédjának az unokatestvérének a nagytatája lúdtalpas lett tőle :)


Viccet félretéve: Ne az interneten kérdezősködj, hanem beszélj személyesen olyan emberekkel akik végigcsinálták a kúrát. Ezt a készítményt különben is csak egy zárt hálózatban lehet beszerezni. Aki segít neked a beszerzésben az az egész kúrádon végig fog kísérni és segíteni fog neked mindenben. (ha nem így van, akkor keress mást!) Ugyancsak ő el tud vinni 30 másik emberhez (ha megkéred), hogy ők is meséljenek neked a tapasztalataikról. (valószínűleg lesz egy kisebb csapat is, akikkel együtt tudsz kúrázni, így egymást tudjátok motiválni) Csak olyan embert válassz, aki már maga is végigcsinálta a kúrát eredményesen. Csak az lehet hiteles számodra.


Mielőtt belevágsz, tájékozódj a diétáról, nem mindenki tudja/akarja betartani. Ha pedig úgy látod, hogy te nem tudnád tartani, akkor inkább ne is kezdj hozzá, különben olyan tüneteid lehetnek, mint amiket az előttem szóló leírt.

2019. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
2-es! Nem igazán értem mire utalsz, és nem tudom mennyire egyértelmű az, hogy a testvérem SZEMÉLYESEN osztotta meg velem a tapasztalatait, amit én engedelmeddel továbbítottam. Nem a kertlábszomszédomnagynénjének a piacos anekdótáit osztottam itt meg, hanem egy illetve három SZEMÉLYES TAPASZTALATOT. Az elég nyilvánvaló, hogy érintett vagy a forgalmazásában vagy alkalmazásában ezért érthető az elfogultság, de negatív tapasztalatok ettől még léteznek és nem a marketingre volt a kérdező kíváncsi, hanem tapasztalatokra, véleményekre -ha elolvastad a kérdést. Három személyesen megkérdezett ember tapasztalataiból kialakított véleményt írtam ide és hidd el, ha élőben kérdezi meg akkor is ezt hallja de lévén ez egy internetes felület, had használja!
2019. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ja és a diétát betartották, aminek köszönhetően valóban fogytak de az árát meg is fizették, egyikük a mai napig kezelésekre jár. Nem a diéta be nem tartása felelős a tünetekért, amiket okoz a szervekben hanem maga a termék beavatkozása a szervezet működésébe. És lehet szépíteni..
2019. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, igazad van, érintett vagyok a forgalmazásában és az alkalmazásában is. Most másodjára csinálom a kúrát. Nem is fogyás céljából, hanem mert gondjaim voltak a májammal és az epémmel. A feleségem is másodjára csinálja, ő fogyás céljából, eddig 22 kiló ment le.

De nem is ez a lényeg. Direkt nem akartam ilyen mesés történeteket írni, mert interneten bárki azt mond, amit akar.

Helyette inkább azt javasoltam a kérdezőnek, hogy személyesen keressen olyan embereket, akik már végig csinálták.


A regenor nem fogyasztószer. Az egyetlen feladata, hogy serkentse az epesav termelését, a többit majd az epesav elintézi. Ha valakinek epeköve van, az nem használhatja. A diétát 100%ban be kell tartani, még olyat sem lehet csinálni, hogy egyszer beül az ember egy vendéglőbe és kér egy rántott húst, mert azt is olajban sütik.


Mivel érdekelt vagyok a dologban, így személyesen is ismerek pár száz embert (nem túlzás), akik végigcsinálták a kúrát és csak pozitív visszajelzések vannak (legfeljebb pár semleges).


Az összetevők között nincs semmi, amit káros lehetne: tejfehérje, C-vitamin, grapefruitmag-kivonat, almasav, mentaolaj.


Sajnálom, hogy az ismerősöd kezelésre jár. Ha tényleg úgy érzi, hogy a regenor tehet róla, akkor nyugodtan felhívhatja a termék feltalálóját, ő biztosan el tudja oszlatni a félreértéseket és szívesen segít bármiben.

2019. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már megjött megrendeltem ès annyi a tapasztalatom , hogy jobb a közèrzetem tőle 69.3kg ról indulok most 5nap után 68.4 kg vagyok , hogy ez már attól van-e nem tudom.
2019. márc. 24. 16:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok a döntésedhez, kitartást és sok sikert.

Ha sikerül végig csinálni a kúrát 100%osan betartva, akkor légyszi írd meg ide a tapasztalataidat, hátha másoknak is segít.

És ne feledd, tartsd a kapcsolatot a tanácsadóddal, ő rengeteget tud segíteni, hogy könnyeben, hatékonyabban menjen a kúra.

2019. márc. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindent lefogok irni , amint letelik a kura 8kgtol szeretnek megszabadulni. Nincs segitom az okonet oldalan rendeltem a regenort!
2019. márc. 25. 12:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ökonetről csak és kizárólag ajánlói kóddal lehet rendelni. Aki megadta neked azt a kódot, az kellene neked segítsen, hogy minél hatékonyabban menjen a kúra.
2019. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"69.3kg ról indulok most 5nap után 68.4 kg vagyok"


1 nap alatt le lehet ennyi vizet adni, de ha nagyobbat kakálsz, ez akkor is megvan

2019. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!