Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy a fülbelöv...

Az lehetséges, hogy a fülbelövéstől fáj a fejem és attól vagyok rosszul mostanában? 20 éves fiú vagyok

Figyelt kérdés

vagy csak beképzelem? újra vissza jött a pánikbetegség?

Mióta lövettem a fülem egszerűen csak arra tudok gondolni hogy valami kárt okozott nekem. (utánna olvastam hogy vannak ilyen akupuntúrás pontok a fülön)


De aztán ki is vettem a fülbevalókat már másnap mert megbántam és zavart is. De azóta olyan fura minden. Megtanultam egy életre hogy többet nem lesz fülbevalóm.


Először kb a lövés után pár nappal az egyik szememben nyomást éreztem. Lehet-e ennek köze a fülbelövéshez?



2019. márc. 22. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hipochonder vagy
2019. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze. Csak a bőrt szúrták át. De látogass ez az orvoshoz, lehet újra a pánikbetegséged.
2019. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet az. De elég rossz
2019. márc. 22. 10:21
 4/7 A kérdező kommentje:
de vannak ott idegek nem? azmiatt aggódok kicsit hogy nem lett-e átszúrva..
2019. márc. 22. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Egy főbelövés, és elmúlik.
2019. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
valóban vannak akupunktúrás részek a fülben. sőt rengeteg van!!! és ha valami olyat szúrnak át simán lehet valami bajod. nemtudom,hogy a füled is fáj e vagy csaka fejed...lehet a fülbelövéstől fáj egy picit a füled és sugárzik a fejedhez,vagy az is lehet,hogy tényleg nagyon ráizgultál és a pánik miatt. de azért sok helyen normálisan lőnek fület....a szemes részhez nemtudok hozzá szólni. egyébként ha már átlötték a füled és vmi akupunkturás részt lőttek át lehet mindegy hogy kivetted vagy nem.... minden esetre ha rád jön ilyesfajta pánik vegyél a patikába sedacur fortet vagy vegyél egy mély levegőt tartsd bennt egy picit majd lassan fujd ki ezt többször ismételd meg. és nyugi :)))!!! nekem is van több fülbevalom,én az utolsonál izéltem ezen az akupunkturás dolgon,de végül jól jártam és semmi bajom nem lett :)
2019. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó kommentelőt pedig ne vedd figyelembe.
2019. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!