Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört a jobb kulcscsontom,...

Eltört a jobb kulcscsontom, higiéniai tippeket kérhetek?

Figyelt kérdés
Amerikai focizok, sajnos 5 napja egy meccsen a mentő vitt el kulcscsont töréssel.Szerencsére nem vészes, 15% os törés, az 5. napba vagyok, hátizsák kötéssel, és már fájdalom csillapító nélkül se fáj egyáltalán, simán fekszek-mozgok, persze a karomat nemtudom mozgatni, illetve néha “ beszúr” a fájdalom, de ezen kívül semmi.Azt szeretném kérdezni, hogy egyetlen ami zavar hogy kezd a kötés “büdösödni”.Ezzel mit tudnék kezdeni?Nagyon zavar, félek hogy a barátnőm is érzi amikor vele alszok és szarul érzem magam miatta.Tudnátok tanácsot adni, hogy tudnám ezt kezelni?Köszönöm!(19/F)

2019. márc. 29. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha a barátnőd érzi akkor kérd meg hogy valamilyen módon segítsen. Ez az alap lenne.
2019. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az orvos nem cseréli a kötést?
2019. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, visszamész orvoshoz és kérsz kötés cserét! Jobbulást!
2019. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne piszkálja szerintem a barátnőd a kötést, nem véletlenül szakember csinálja. Az orvostól kéne segítséget kérni.
2019. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig bárkit kérdeztem senki sem érzi, csak én, de nemtudom hogy ezt “jófejségből” mondják, vagy tényleg csak én érzem.Jövőhét szerdán amúgy is megyek kontrollra, akkor lecserélik, de gondoltam hátha tud valaki valami tuti tippet!:DAzért köszönöm mindenkinek!
2019. márc. 29. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha sehogy sem lehet elérni a hónod alatt, akkor nincs mit tenni. De ha elérhető egy kis vatta pamaccsal, akkor gyógyszertári izzadás gátlóval át lehetne törölni óvatosan.
2019. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A baj nem a hónaljam vagy hasonló testrészeim tisztításával van, hanem konkrétan a “kötés” tehát maga a “géz”, vagy mi büdösödik.De úgy kezdem észre venni, hogy kötés cserén kívül semmi sem hat.
2019. márc. 30. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!