Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom is?

Lehet valami bajom is?

Figyelt kérdés
Sziasztok!ma reggel véres volt a székletem,de tegnap megis jött a menszeszem ilyenkor álltalában a székletem is más!lehet hogy azért volt véres mert megvan?(tampon volt bent)vagy mire utalhat a véres széklet?előre is köszi!
2010. júl. 4. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, szeritem így nem kéne, hogy véres legyen a székleted. Hasi fájdalmad nincs?
2010. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a menszesz miatt a hüvelyedben lehetett vér, ami a pisivel egyrészt távozott, és az folyt össze a kakival véleményem szerint, szóval semmi gond.

ha ez nem múlik el, ak azonnal menj orvoshoz, mert a valójában véres széklet tényleg nem játék.

2010. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hasi fájdalom csak annyi van hogy egy kicsit görcsölök a menszi miatt.amúgy 3 héttel ezelőtt nagyon beteg voltam 40fokos lázam volt kórházban is voltam azt mondták húgyuti fertőzés de nem voltak benne biztosak,kaptam gyógyszert azóta nem nagyon van panaszom,de néha még fáj a jobb oldalam a hátam mint akkor.Lehet hogy félre diagnosztizáltak?
2010. júl. 4. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj el orvoshoz! Hiszen írtad, hogy tampont volt fent mikor wc-re mentél. Tehát elméletileg, ha nem volt tele a tamponod tényleg a székleted volt véres, ami egyáltalán nem játék. Menj dokihoz!
2010. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!