Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Higyan manipuláljam a lázmérőt?

Higyan manipuláljam a lázmérőt?

Figyelt kérdés

Alapból rosszul vagyok (fejfájás, torokfájás, orrfolyás, köhögés) de mivel kolis vagyok nem engrdnek haza csak ha lázas vagyok.

Én úgy gondoltam hogy valamit (jégzselé, zsepi, valamilyen rongy) forró vízbe rakom és kimegyek a nevelőhöz hogy rosszul vagyok, tegnap is megmértük 37.5 volt de azt mondta hogy amikor megfogta a homlokom meg amikor rám nézett többnek tűnt

Kérlek segítsetek



#láz #lázmérő #manipulálás betegség
2019. márc. 31. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Öngyújtó.
2019. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel több probléma is van:

1 végig néz

2 a tűzjelző azonnal riaszt

3 a lázmérő felrobban

De azért köszi

2019. márc. 31. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha higanyos dörzsölni szoktuk a végét.Vagy ujjal pöckölgetni a tetejét,és a higyany feljebb ugrik .
2019. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha higanyos, akkor csak beleteszed egy zokniba és megpörgeted. Én ezt a módszert lerázáshoz próbáltam csak véletlen fordítva raktam bele és 10 pördítéstől felment 42C-re xD Szóval felpörgeted majd kézzel lerázod addig amíg akarod így betudod lőni a kívánt értéket.
2019. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!