Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már aki meghízott a...

Volt már aki meghízott a duloxetintől vagy teperintől/tegretoltól?

Figyelt kérdés
ez eléggé visszatart attól,hogy beszedjem. Főleg mivel nem pszichés dologra kéne szednem,hanem krónikus fájdalomra.

2019. ápr. 9. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Senki. Mindenki a kajától hízott meg.
2019. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te szedted? Nem hiszem egyebkent...rengeteg olyan antipszichotikum van ami az agyra hat es felboritja rendesen az anyagcseret...a bura.hu-n pl.rengetegen irnak meghizasrol....ezert erdekelne olyannak a valasza is aki szedte. De kezdek ott tartani,h ebbe az orszagba nem fogok.olyan embert talalni aki esetleg szedett neuropatias fajdalmakra pszichiatriai szert is....pedig nagyon jol jonne,ha tudnek beszelni ilyen emberekkel. Hogy egyaltalan "meggyogyultak" e stb....nagyon fiatal vgyk,probalok nem elkeseredni,de az orvosom se...hat szoval elegge nem jormalis akihez most jarok.es nem is tudok valtani mivel keves ilyen szakember van aki neuropatias dologba tudna srgiteni stb....:(
2019. ápr. 12. 21:19
 3/9 Babakitti86 válasza:
50%

Szia.

Én krónikus fájdalomra szedem, 2 hét alatt több mint 5 kgot híztam, pedig ugyanannyit eszem mint előtte. Hétfőn megyek dokihoz, remélem tud mást adni ...

2019. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jézusom. ez most komoly?? már néha zat hiszem csak vmi troll ír nekem,sok ember vicces kedvébe van,ugyh elsőnek ugy kérdeztem,h komoly?,hogy mivan tök komolyan híztal 5 kg-t? a második értelembe meg úgy kérdeztem a komolyt,h tényleg komolyan írod-e és nem viccelsz? de azthiszem,nem ez nem vicc,és nagyon szépen köszönöm a válaszod.


én meg csütörtökön és pénteken voltam dokinál,és mindket helyen sajna ment a huzavona h hát csak bekéne szedni,meg h jaj egyebkent is rám fér az a pár kilo mert olyan vekon yvgyk.de úgy érzem senki nem érti meg h az ember így érzi jol magat a börében és tökre nam akar gyogyszert szedni....meg h egyebkent végezzem el az orvosit aztan mondjam h hizlal vgy sem.mire mondom a dokinak h forumon is ezt írtak...válasz-ott csak a negativat irjak az nem ir aki nem hizott.... na mndom jó. értem én h mindneki segiteni akar,de azt is mondtak penteken,h ha nekem ez bevalna akkor eletem vegeig kene szedni,csak azt senki nem veszi figyelembe,h régen anorexias vltm,és h lehet eletem vegeig megszunik a fajdalmam de ha meghizom nem fogom jol erezni magam a borombe és akkor meg életem vegeig psziches lesz bajom.mondjuk igy is van a fajdalmamtol....


bár gondolom olvastad,h nekem is kronikus fajdalomra kéne szedni és mindenki azt mondja ez az egyetlen eselyem es ez nagyon rossz.ha legalabb lenne olyan gyogyszer ami nem hizlal akkor bevennem.... am elvileg azert hizhattal mert felboritja az anyagcseret a gyogyi. szoritok nagyon,h legyen más megoldás. mid fáj? és hova mész? fájdalom ambulanciat meg nem probaltal?? kitartás!!! én meg lehet így maradok,pedig már így sincs pénzem semmire.... :(

2019. ápr. 27. 21:38
 5/9 anonim válasza:
Nos, most hogy így rákerdezett valaki elgondolkoztam. 2 éve szedem és 20 kiló +. Viszont nem mondom hogy a teperintől mert kb. akkor hagytam abba a cigit is és munkakört is váltottam sokkal nyugodtabbra. Így a 3 közül nem tudom melyik hatása volt ez.
2019. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Babakitti86 válasza:

3-as vagyok.

Nekem krónikus fejfájásra adja a neurológus.

Nekem azt mondta hogy ezt nem lehet sokáig szedni csak terápiánként. Nekem 6 hónapig kell szednem és utána fokozatosan el is hagyhatom. Már próbált másik gyógyszert is de az nem vált be. Ja, az első két hétben nem volt változás csak a mellékhatások jöttek elő elég keményen, de erre a doki fel is készített. Szájszárazság, aluszékonyság, vizelet nehéz megindulása, szédelgés... kb úgy éreztem magam mint valami zombi ... totál leszedált. 3 hét után érzem hogy a fejem kevésbé fáj. Az a baj hogy ez csak kitolja a fájdalom küszöböt (doki mondta)

2019. ápr. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó előtti. atyaeg. már bocsi. én kikeszulnek a plusz 20 kgtol. de gondolom lehet olvastad. es tudom én vgyk a nagyon gaz,mert h anorexias vltm regen,és ezert se szeretnek nagyon meghizni. meg nagyon sokaig tartott h elfogadjam magam. ugyh oke van psziches bajom,de nem vgyk kattant. csak az a vicc,h nem éretem, h engem csessz le az orvos,h vegezzem el az orvosit aztan mondjam h hizlal. meg mondjuk most en is hiztam 2 kg-t ,és ki is röhögött,h még nem is szedtem gyogyszert már hiztam? :D mondjuk ez nem vicces... :) de 2 kg-tol nem megyek falnak. valoszinuleg én is azert hiztam,mert nekem is kicsit nyugisabb az eletem,és mert vegre eltudok aludni,meg életmodot valtoztattam,és nem vgyk fennt hajnali 2ig,meg mit tudom en,hanem normalis idoben lefekszem....és a munka meg varhat... stb. talan ezert hiztam picit.mert enni nem eszek többet. szóval látom,h neked is nyugisabb eleted lett... az jó :) meg gratulalok hozza,és ahhoz is gratulalok amugy,h letetted a cigit :))! ahhoz nagy erö kell.én is doohanyoztam,én is letettem,de en mar nagyon régen! Én nem hiztam meg attól,h letettem! mert amikor ehetnékem vlt ragoztam,vgy pufi rizst ettem :)! ugyh nemtudom lehet tenyleg a gyogyitol hiztal. :/ mert 20 kgt szerintem senki nem szedne fel a nagyon nyugis elettol sem. kérdés az,h ha az ember leteszi a gyogyszert vissza tud menni minuszra vgy nem??
2019. ápr. 30. 14:51
 8/9 A kérdező kommentje:

Babakitty86


nagyon köszönöm a válaszod. na az jó.annyira vicces,h minden orvos mást mond. amugy nekem a fajdalom ambulancian is azt mondtak nem kell életem vegeig szedni,meg a pszichiater is-mert ugye hozza is kuldtek,mert h ö is feltudja irni a szert,de a neurologus meg közölte,h ha bejön ez a szer akkor eletem vegeig,meg amugy is mit izelek annyian szedik epilepsziara.... hat tök jo. az a baj,h nagyon nagyon nagyon keves olyan orvos van aki lelkileg is megértene.... köszönöm,h leirtad a mellekhatasos dolgokat is. igen nekem is mondtak h szajszarassag meg aluszekonysag. öszinten szolva igy se birok ébren maradni sokszor,nagyon alacsony a vernyomasom. de erre is megkaptam az orvostol ordibalva-mert ilyen a stilusa -.--hogy nem mindegy? ugy is otthon vgyk egesz nap....nem mindegy.nagyon nem. legalabbis nekem nem.

amugy igen viszont egy kedves orvos mondta nekem anno,h elobb a mellekhatas jön aztan a hatas is....de ez h akkor csaka fajdalom kuszobot tolja feljebb.... hat igy tokre nem eri meg szedni nekem.meg ez olyan mintha gyenge lennek.pedig nem... engem tompa traumat követö idegkarosodasos fajdalom kinozz... szoval egy ütödés következtében alakult ki a fajdalom. és azt is mondjak h mikro serulesem lehet... akkor vmit azzal kene kezdeni gyogyszerekre ez szerintem ugyse fog elmulni. egyebkent meg az a durva,h mondom az egyik dokimnak h ha elkezdem szedni a gyogyszert és akkor se leszek jobban akkor mivan? azt mondja az a kovetkezo lépés.... és ezt gondolom viccnek,h ha nem hatna akkor van következö lépés? de igy meg nincs,mert elsönek mindenkepp vedd be amit nem akarsz? tudom nehez eset vgyk,es azt is tudom h ha mar meghalljak az orvosok a nevem, hat nem örülnek meg biztos nagyokat sohajtoznak... de annyira szeretnem ha lenne mas megoldas,gyogyszeren kivul....

nagyon szépen köszönöm mindenkinek a rengeteg segitseget.el se hiszitek mennyire jól esik!! Mindenkinek kitartást :)!

2019. ápr. 30. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, elkezdted szedni ? Lehet nekem is Teperin-t fog felirni a doki migrenre. En is felek a hizastol... franc akarna meghizni...
2020. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!