Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan helyzetben...

Voltatok már olyan helyzetben amikor nem mertetek lépni, pedig a jövőtök múlt rajta? Esetleg sikerült kimásznotok egy olyan helyzetből, ami kilátástalannak tűnk? Hogyan? Mi volt az?

Figyelt kérdés

Szeretnék talpra állni...ehhez szeretnék erőt, ötleteket gyűjteni. Most baromi szarul vagyok, hiába pozitív gondolkodás, agykontroll... Egyébként tanulmányokkal kapcsolatos a gond, fel kéne keresnem egy tanárt, akitől félek...ha nem teszem, nem mehet államvizsgázni. Mert ez Tőle függ jelenleg. De félek a válaszától... Tavaly halasztottam a vizsgát,amúgy nagyon jól ment az egyetem, aztán idén csak augusztusi terminus maradt, mert lecsúsztam a korábbi hatásidőről... Meg amúgy is baromira félek az egésztől...annyi az anyag, hogy nem látom a végét, 90-30-30 a tételek mennyisége, a 3 áv-re.


Szóval bármilyen építőjellegű technikát, ötletet,tanácsot szívesen várok. Illetve bármilyen saját élményeteket is szívesen olvasnám, nem csak tanulmányi témában.


Köszi!


2010. júl. 6. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés hogy jön ehhez a rovathoz?!
2010. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocs, valóban nem itt a helye...jobb híján a mentális egészség rovatba szántam.

Még egyszer, bocs!

2010. júl. 6. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!