Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő amíg az övsömör...

Mennyi idő amíg az övsömör nyomai elmúlanak?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete volt 2 csoportban övsömöröm és majdnem egy hete eltűntek róla a hegek, és az orvos azt mondta meggyógyult. Csak az a baj, hogy a nyomai (ilyen "friss bőr" szerűség, rózsaszín pöttyök) még mindig látszanak. Valaki meg tudja mondani kb. mennyi idő amíg eltűnnek? Esetleg valami krémet tudtok javasolni? Jó lenne ha hatásos lenne, ugye itt a strandszezon...:S
2010. júl. 6. 18:40
 1/3 anonim válasza:
Nekem ótvarom volt tavaly, szerintem körülbelül ugyanúgy múlnak el.. fél év esetleg... Nekem kábé annyi volt =/
2010. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

és nem kented semmivel? attól szerinted lehet esély arra hogy hamarabb elhalványodik?

amúgy köszönöm az infót...:)

2010. júl. 8. 18:49
 3/3 anonim válasza:
Két kencsőt kaptam, de a kiütések helyein attól még megmaradtak ezek a rózsaszínes foltok...
2010. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!