Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért fáj ennyire a lágyékom?

Tegnap kezdte bal oldalon, mintha egy ideg csípődött volna be. Már kisugárzik a combomba és a derekamba is. Mostanában rengeteget ültem törökülésben, az lehet az oka? Reggel elmegyek orvoshoz valószínűleg, de jó lenne addig is megnyugodni, hogy nem valami nagy baj van.

25L

Keress kérdéseket hasonló témában: fájdalom

máj. 19. 22:17  Privát üzenet  

A válasz
Ülj máshogyan .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 19. 22:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már találtam kevésbé rossz testtartást, igyekszem úgy ülni majd. Akkor nem gáz ha ennyire fáj? Megdagadva/elszíneződve nincs ott semmi, se a lágyékomnál se a combomon.

# 2/2Időpont máj. 19. 22:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rendszeres sportoló vagyok. Még novemberben kezdődött, hogy gyenge fájdalmat éreztem a lágyékom táján, és mintha a a herémben is éreztem volna. Amikor nem igazán sportoltam, nem...
Lágyékom fáj és puffad a hasam, székrekedésem van. Lehet terhesség? Előző hónapban egy napot késett de megjött rendesen.17/L
Mitől fájhat a lágyékom?
Miért szokott mindig fájni a lágyékom?
Meghúztam magam, pár hónappal ezelőtt, és még mindig fáj a hasfalam, illetve a lágyékom ha nagyobb súlyt emelek, vagy fekve nyomok. Mikor fog elmúlni, elmúlik egyáltalán?
Sportolás közben, ha megállok pár percre elkezd fájni a lágyékom, órák elteltével kibírhatatlanul. Miért van ez? Mit tehetek ellene? 26/F

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!