Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni és...

Hogyan tudnék lefogyni és mennyi idő alatt? Főleg lábról szeretnék. De tudom, hogy nincs helyi fogyás. 19/L 164 cm,53 Kg

Figyelt kérdés

Milyen táplálkozással,mozgással?

Megjegyezném,hogy heti egyszer járok 1 óra táncra. És kétnaponta fél órát edzek


2019. jún. 4. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a mostani súlyod, inkább kicsit kevés is. Itt a nyár, mozogj sokat, és szép alakod lesz.
2019. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szép alakod lehet ilyen adatokkal. Lábról, ha izmos nehéz lefaragni. Vízhajtó tea, nyújtás naponta, de csodát nem fog tenni.
2019. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Keveset egyél :D

Amióta keveset eszek 4kgt fogytam pedig nem akartam én fogyni

2019. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem baromi izmos, és nem megy le.

Ne gyújr lábra. Én úgy voltam vele veszteni valóm nincs, max szálkásodik, de csak izmosabb lett, vastagabb combom. Mások szerint szép, engem zavar. Vádliból nagyon nehéz leadni, de gyors, hosszú futások után érezni szoktam rendesen. Tehát futással szálkásodik a vádli, hozzáteszem vannak kivételek, akinek ettől is erősödik. Súlyzós edzéstől csak erősödik, tehát valami ugrálós, kardios mozdulatsor. 😉 De akkor mindenhonnan megy, én neked nem nagyon kéne.

Súlyzókat kerüld. :)

16/L vagyok. És 60 kg izom.

2 éve edzek heti 4-5× (kondi)

2019. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tánc nem elég pörgős? Amúgy, ha saját súllyal guggolsz? Nézz videókat otthoni aerobik edzésekről. És az erősítést tényleg hanyagold.
2019. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!