Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este elestem, és...

Tegnap este elestem, és beütöttem a derekam?

Figyelt kérdés
A fenekem fölött, a csontnál. Nem is pirosodott be akkor, most sincs ott semmi folt, csak fáj. Kentem rá fájdalomcsillapító balzsamot. Mekkora bajom lehet, ami esetleg kívülről nem látszik? Vesénél, vagy ilyesmi?

2019. jún. 5. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hipohonder vagy vagy mi?

Nem lesz semmi bajod főleg ha csontnál ütötted, ha lenne már tudnád, max lila folt

2019. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok de am mikor ütötted be?
2019. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs egyes vagyok megint, elolvastam, majd elmúlik, ha egy hét múlva is fáj aggodhatsz
2019. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a vese itt a probléma, hanem inkább a gerinc lumbális szakasz sérülésének lehetősége (repedés, csúszás, stb).
2019. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a csont sérül már kórházban lenne de annyira nyilván nem fáj
2019. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem fáj vészesen, de azért fáj. Mintha meghúzódott volna. Kenem, ha péntekig nem múlik el, elmegyek a háziorvoshoz.
2019. jún. 5. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gáz, a csont fájdalom a legrosszabb ha sérült volna azt egyből megtudod
2019. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!