Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális h miután leborotvá...

Az normális h miután leborotválom a puncim a másik napra már pattanásos lesz körülötte?

Figyelt kérdés
H lehet ez ellen tenni? Vagy h kéne borotválni h ne legyen utána pattanásos?

2019. jún. 20. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ugyanez. A létező összes trükköt,praktikát kipróbáltam,semmi nem működött. Szétmarom magam utána legalább egy hétig és ronda is. A gyantát sem bírom és epillálni meg nem vagyok hajlandó. Szerencsére van egy elfogadó párom,így 15 év szenvedés után ott tartok,hogy nem szőrtelenítek odalent. Strandra amúgy sem járok. Csak akkor szedem le,ha nőgyógy.vizsgálatra megyek,mert hát oda csak úgy illik. A neten amúgy sok tanács van,hogy kerüld el ezeket,hátha neked beválik valamelyik.
2019. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne, én pont emiatt nem borotválom, bikinivonalrol epilátorral szedem le, testradirral radírozd át és kend be testápoloval, hosszabb távon meg érdemes mással szőrteleníteni.
2019. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak épp az h én minden héten legalább egyszer borotválom mert ugye a barátomnak úgy jobban tetszik. De ha meg pattanásos az nagyon csúnya. De köszönöm a válaszokat
2019. jún. 21. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Én is nagyon izgultam, de amióta gyantáztatok, ezerszer jobb... fáj, kínos, de túl lehet esni rajta, utána viszont sokáig szép lesz. :) úgyhogy ezt ajánlom.
2019. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!