Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet fájdalom mindkét...

Nyuszi05 kérdése:

Mitől lehet fájdalom mindkét lábszárban és alkarban?

Figyelt kérdés
Tisztelt Mindenki, A következő ügyben kérném tanácsukat. Pár napja nagyon fáj mindkét alsó lábszáram és mindkét alkarom. Tegnap úgy éreztem talán az izületeim fájnak, térdem, csuklóm stb, de mára inkább azt mondanám az egész alkarom és alsó lábszáram. Minimálisan bedagadtak reggelre a jobb kezemen az ujjaim, de nem melegebbek az említett testrészek mint bármely más testrészem. Ha felállok és nem mozdulok akkor pár másodperc után nagyon fáj mind2 alsó lábszáram, mely fájdalom egyre fokozódik. Ha sétálni kezdek akkor sokkal jobb. Ha lóg a kezem akkor az alkaromban is hasonló a helyzet. Nem múlik el ha máshogy teszem kezem, lábam csak enyhül a fájdalom, a feszítő érzés. Nem dudorodnak ki az ereim, nincsenek csomók az izmomban, nem vagyok lázas, nincs elszíneződve a bőrőm sem. Soha nem érzetem még ilyet, fogalmam sincs mit tegyek vagy milyen orvoshoz menjek ezzel. Tegnap tanácsot kértem a helyi dokitól, aki azt mondta talán egy izületi gyulladás vagy köszvény. Vegyek be 2 db Cataflam Dolo-t és kenjem Voltarennel vagy Liotonnal. Semmi változás egyelőre, sőt a Cataflam bevételét követően semmi de semmi nem változott. Lehetségesnek tartom, hogy gerincsérvem van, mert volt egy pár nap amikor idegfájdalmat éreztem a csípőmben, mely végigjárta a lábam, de ez pár nap alatt elmúlt. Karomban nem volt ilyen problémám, csípőfájdalmam volt. Előre is köszönöm a segítségüket. Mi lehet ez? Köszönettel Nyuszi05

2019. jún. 21. 12:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!