Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás ellen bármi féle...

Rozse0521 kérdése:

Pattanás ellen bármi féle házi vagy ami jobb valami féle kozmetikum ami nálatok bevált tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam az vált be,hogy kinőttem ebből a korból .

Amikor fogzatok,akkor meg az a baj .

Jah vissza felé megyek,születés után meg a hasfájás volt gyötrő. Minden kornak meg van a vele járója .

2019. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl fogod élni .
2019. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne mondjatok h semmit se lehet ellene tenni. Reggel este arcot mosok
2019. jún. 24. 21:40
 4/5 Liz* ***** válasza:

25 éves vagyok és sajnos még mindig vannak pattanásaim (persze nem annyi, mint tizenéves koromban) és sajnos rengeteg huszon-harminc éves embernek is van, szóval nem feltétlen korfüggő.

A legjobb házi módszerem a kamilla tea és az aloe vera. Javaslom, hogy mindenféleképpen állapítsd meg a bőrtípusodat és ennek fényében állíts fel magadnak egy napi rutint. A legjobb termékek szerintem a Skinsmart honlapján rendelhetők és tudom még javasolni Tindigo youtube csatornáját és blogját, ahol nagyon profin leírja mire kell figyelni.

2019. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bőrtípus függvénye. Sosem voltam patis, de azért volt 1-2 az arcomon.

Minden este lemosom zuhanyzás közben szimpla vízzel, van amikor micellás, argánolajos törlőkendő(Nivea) követi ezt; ha megszáradt belemaszírozok egy könnyű nappali krémet, amiben kollagén is van (angol, Magyarországon nem lehet kapni) utána Manna luxus elíxir olajjal is megismétlem ezt. Nekem ez utóbbi két kombó szüntette meg abszolút, a mérsékletesség a lényeg, és persze alapozót sem használok, csak folyékony korrektort.


Nem tudom probáltad-e a mannát, de lehet találsz valami jó krémet, olajat, vagy arctisztitó szappant a bajodra. Nekem beválnak a termékeik.

2019. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!