Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyen egészséges az...

Hogyan legyen egészséges az arcbőröm?

Figyelt kérdés
Nem éppen a legszebb az arcbőröm (eléggé hámlik stb.). Rendesen tísztítom mindig és szoktam is rá 100% teafaolajat kenni (elméletileg jó a pattanások ellen) Persze sok pattanás is van az arcomon nem begyulladtak de zavarnak. Esetleg van valami praktikátok vagy bármi termék ami segít. Nem szeretnék venni 60 000Ft-os vibrálós arctisztítót meg mittudoménmit. Ha valakinek van valami tippje kérlek segítsetek. Retardáltak kíméljenek, köszi^^

2019. jún. 25. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran használod a teafaolajat? Olajos készítményeket csak ritkáb szabad alkalmazni. Nem lehet, hogy pont attól van? Azt se írtad hány éves vagy. Lehet az étrended miatt is. Én kis szemcsés arcradírt használok, pórustisztító tonikot, heti 1x lehúzható arcmaszkot. Ha alkalmanként kijön egy-egy pattanás, azt vékonyan bekenen sudocremmel, nekem nagyon bevált a pattanásokra :)
2019. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi^^ Kb hetente 1-2 alkalommal használom.
2019. jún. 25. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!