Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van bőrt fehérítő? Emberei bőrt

Van bőrt fehérítő? Emberei bőrt

Figyelt kérdés
2019. jún. 29. 09:33
 1/2 anonim válasza:
Ha úgy érted, hogy mivel tudnád világosítani a bőrödet, akkor van rá módszer. Testradír a megoldás. Minden fürdésnél kell vagy érdemes használni (annyira nem értek hozzá, de a tubusán biztos rajta van). Esetleg rakhatsz hozzá citrom levet. A citromlé fakítja a bőrt. De szerintem érdemes utána nézni a citrom veszélyének, hisz mégiscsak egy "savas" gyümölcsről van szó. (Remélem érted, hogy értem.) Ez persze csak a nyári barnaságod tünteti el. Ha eleve picit sötétebb a bőröd színe (nem rasszizmus) akkor nem biztos, hogy használ. Viszont hallottam olyan "műtétekről" amelyekkel kivilágosítják a bőröd. Erről sok mindent nem tudok mondani, mert csak fél füllel hallottam és nem néztem utána.
2019. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jááá én meg örülök, ha barnulok...😂😂

Ha a szolárium egészséges lenne vagy legalább is semmi, de semmi káros hatása nem lenne, tuti, hogy non stop benne lennék a gépbe..😂 Na jó, nem szó szeront értettem, mielőtt bárki belém kötne, de a kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, és szerintem elég kevés ember tudja erre a választ, mivel legtöbben inkább barnulni akarnak. Talán konzultálj megbízható bőrgyógyásszal.

2019. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!