Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kólától és pizzától lehet...

Kólától és pizzától lehet hasmenésem?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a tejtől van, még a tejporos fagyitól is.


Tegnap rendeltem pizzát, ananászos meg husis, meg volt sajtos , és vegetáriánus, mindegyikből ettem elegendőt közben ittam a 3 hete megbontott kólám, ami ügye nem romlik meg, ismerjük :D


A pizza mivel kemencés, kocsit sok lisztet tartalmaz, az alja.


Ennyi amit ettem, és tegnap este óta (23:20) kisebb megszakitásokkal, de a wc-n ülök hasmenés gyötör, de durván, nem sok tartja, hogy hangokat adjak ki..


Túl sok liszt lehet az oka?


21/F


2019. júl. 13. 03:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A hasmenésnek sok oka lehet, a túl sok liszt nincs köztük. Ha tippelnem kéne, a laktózra tippelnék. Az van a tejben és a pizzán levő sajtban is, és gyakran okoz hasmenést. De lehet egy sima vírus is.
2019. júl. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lisztre gyanakodsz? Nem vagy lisztérzékeny, attól is lehet!
2019. júl. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy a fűszeres, sós pizzával hogy jön össze az ananász, sose értettem.
2019. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, már jól vagyok, szerintem csak sokat zabáltam.


Nekem az ananászos a kedvencem, Izlandon pl. be akarták tiltani :D Hawai meg tiltakozott, hogy róluk nevezzték el eme eledelt. Én meg meg vagyok veszve érte.

2019. júl. 14. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!