Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Diagnózis: "fibroblastos...

Diagnózis: "fibroblastos rendellenesség". Az ilyesmit nem bőrgyógyász szokta eltávolítani?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek volt a nyakán egy anyajegye, elment bőrgyógyászhoz, aki azonnal levette neki, fagyasztással. (Debrecenben).


Pár évvel később megint elment, akkor már másik városban lakott, tehát másik bőrgyógyászhoz ment, ott is azonnal levette neki az orvos. Égetéssel.


Elmentem bőrgyógyászhoz, arra számítottam, hogy nekem is azonnal eltávolítja ezeket a bigyókat, erre elküldött sebészhez. Az ilyen fibroblasztokat nem a bőrgyógyász szokta levenni? Ezeket nem lehet fagyasztani, égetni - vagy manapság már nem bőrgyógyász csinálja?



2019. júl. 22. 08:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!