Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szisztok a bal felső 4 es...

Szisztok a bal felső 4 es fogam le van törve. A röntgen eredmény azt írja, hogy residualis gyökér ábrázolodik. Ezt mit jelent?

Figyelt kérdés
És lehet ez gócpont a szervezetben?

2019. júl. 29. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Maga a residualis azt jelent hogy "maradék", szóval gondolom van/volt pár másik gond is a foggal. Ciszta van a gyökérén, szóval vagy húzni kell vagy rezekció.

Ez lehet nagyobb dolgok forrása is, szóval lehet gócpont.


De nem értem az ilyet miért nem kérdezed meg az orvostól, csak tudni akarod hogy mi a fene van a foggal.

2019. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A röntgent is orvos írta fel, csak még újra eljutok hozzá addig szerettem volna tudni. Köszönöm.
2019. júl. 30. 06:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Mégegyszer átgondolva lehet arra is utalhat hogy a fogból van benne valami még az ínyben, de én még csak cisztánál láttam ezt.
2019. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2019. júl. 30. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!