Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzó farkasfo...

Éjszakai fogszabályzó farkasfognál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A bal oldali szemfogam feljebb van mint ahol kéne hogy legyen.

Szerintetek éjszakai fogszabalyzo mennyit segit rajta es mennyi idon belul?

16/L



2019. aug. 13. 05:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el egy konzultációra és ott válaszolnak neked. Vannak olyan helyek ahol van ingyenes is.

Egyébként szerintem (de nem vagyok orvos) nem elég neki az éjszakai, mivel ahhoz, hogy lejöjjön onnan a fog, kell neki helyet csinálni, vagyis kettőt széthúzni, és lehozni a farkasfogat. Vagy legalábbis az én fogszabályzósom így csinálta, ezt pedig csak felragasztóssal lehet.

De az is lehet hogy ki kell húzni neked mindenképpen, akkor viszont lehet hogy elég az éjszakai.

Attól is függ, hogy mással van-e probléma pl. a harapásoddal, vagy a többi fogaddal :)

Az időt nem lehet így megmondani, nekem pl. elég össze vissza állnak és a harapásom sem jó, így elvileg 1,5 év lesz, neked lehet hogy "csak" farkasfoggal egy év sem.

2019. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!