Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S most akkor melyik...

S. O. S most akkor melyik röntgen mutatja a valóságot? Fájogat néha a fogam, a panorama rontgenen gyulladas lathato a gyokercsucsnal, a sima egyszerinél nem mutatható ki a gyulladás

Figyelt kérdés

SOS gyokertomott fog feldagat gyokertomes utan. Elmult2-3honap es még mindig fajogat neha.Most gyulladas lathato a panorama rontgenen a gyokercsucsnal. A sima rontgenen pedig minden rendben.

Mit tegyek huzzam ki, vagy milyen modszer a leggyorsabb mert surgosen meg kell oldjak minden fogproblemat. Sos


2019. aug. 13. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
érdemes csináltatni egy fog CT-t
2019. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért nem bízod ezt a fogorvosodra?
2019. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fogorvos mit javasol?
2019. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt javasolja hogy varjunk. De meddig? Mar tobb honapja fajogat, nincs valtozas. A doki szerint rendbe van, de en erzem hogy nincs rendbe.

Vmi oknal fogva nem tudok varni a fogammal, nagyon nagy stresz nekem, egyszeruen le vagyol blokkolva semmi masra nem tudok rendesen koncentralni, mar februar ota kezelik, kb.3honapja gyokertomtek, es a gyokerkezelesnel feldagadt az arcom. Kicsit jobban vagyok,erdemes Ct-t csinalni hohy tudjam nem-e a mellette levovel van baj?

Amugy mar nagyon sok rontgen keszult a fogaimrol es panorama rontgenek-2 plusz 1 a mult evebe es ez is aggaszt kicsit..

2019. aug. 13. 12:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni. Nem tudom mivel lennél előbbre egy CT-vel mondjuk, a panoráma amúgyis bőven elég lenne,de felesleges. Nekem is van ilyen fogam, fáj, de a doki vár vele, hát akkor várjunk inkább, mint kihúzatni.
2019. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én inkább megbíznék az orvosomban. Ha várni akar, annak oka van.
2019. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem amit irtok, de én babát szeretnék es ha teherbe esek es tovabbra is faj akkor rgy plusz stres es ha kihuzzak es fajni fog fajdalomcsillapitot sem vehetek bármilyet. És ezen kivul van 2ugyanilyen fogam amely ugyanugy fajogat ,tehat az egyik oldalam szinte mindig faj, mikor egyik-mikor masik.. A dokim szerint nincs baj, én szeretnek szabadulni vegre a fajasoktol , lehet kihuzatom mind 3at.. két 6os fog es egy 7es fog, mindharom kulonbozõ helyen, majd csak elol tudok enni..:(
2019. aug. 13. 14:33
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek, meddig varjak 1-2hetet vagy hónapot?
2019. aug. 13. 16:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nem fáj ennyire, illetve volt régebben is egy, azt ki kellett húzni, de hónapokig elvoltam vele.
2019. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked miert kellett vegul a masikat kihúzni? az is fajt, vegul miert dontottel ugy hogy kihúzatod?
2019. aug. 13. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!