Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kell gyokerkezelni azt a...

Kell gyokerkezelni azt a fogat amelyre a hídat tesznek?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne..
2019. aug. 13. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Két külön dolog a kettő. Csak azért nem kell gyökérkezelni, mert híd kerül rá. De ha kell gyökérkezelni, attól még kerülhet rá híd.
2019. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is azt hittem, hogy gyökér kezelt fogra tesznek koronát (meg hidat) de mondta a fogorvosom, hogy nem.

Mondjuk én ezeket a kiskuntéesz megoldás korona és társai dolgokat így utólag mellőzném, de ha lesz pénzem, akkor a fém-kerámia koronámat le fogom cseréltetni, mert 1. érzem, hogy az nem az ami, nyelvel tapintásban is, akkor futás közben is, hogy ott valami fém betét van (nem tudom ezt leírni) aztán ínyem is érzi, hiába van erre is tisztítási módszer, meg íny alakjáról is észre veszem...

2019. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!